Wysyłka w 24h · Darmowa dostawa od 199zł

Dyfuzor zapachowy

Cena
  • od
    do

Doznania zapachowe są jednymi z najprzyjemniejszych. Nie ma nic, co bardziej zadowoliłoby zmysł węchu, niż wejście do pięknie pachnącego domu. Sposobem na uzyskanie takiego efektu jest dyfuzor zapachowy. Aromat wydzielany przez patyczki zapachowe otuli całe mieszkanie i będzie towarzyszył jego mieszkańcom przez kilka tygodni.


Dyfuzor zapachowy - piękny zapach i dekoracja w jednym

Każdy zestaw zawiera elegancki flakon wypełniony olejkiem zapachowym oraz patyczki, dzięki którym woń rozprzestrzenia się w powietrzu. Dyfuzor zapachowy, zapewnia piękny aromat w każdym domu. Jego ogromną zaletą jest stale uwalniany zapach. Wystarczy jedynie zamieścić we flakonie pałeczki zapachowe, poza tą czynnością, nie jest potrzebna żadna inna ingerencja, w przeciwieństwie do innych akcesoriów odświeżających wnętrza, takich jak na przykład świeczki zapachowe, o których zapaleniu należy pamiętać.

Odświeżacz powietrza z patyczkami jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie lubi tradycyjnych pachnideł domowych, ponieważ olejki zapachowe zamieszczone we flakonie, charakteryzują się swym perfumowym, eleganckim aromatem. Dostęp do dużego wyporu zapachów, zapewnia, że każdy może wybrać odpowiadającą mu kompozycję.

Dyfuzory zapachowe można stosować w każdym miejscu, ponieważ do uwalniania aromatu, nie potrzebują one dodatkowego podgrzania, tak jak na przykład woski zapachowe. Dzięki temu, stale odświeżać można również pomieszczenia, w których niewskazane jest rozpalanie otwartego ognia, takie jak biura, recepcje czy pomieszczenia w których jest duża ilość drewna lub innych materiałów łatwopalnych.

Dzięki eleganckim flakonom w których zamieszczone są olejki, odświeżacz z patyczkami jest również świetnym elementem podkreślającym charakter wnętrza. Po dobraniu buteleczki pasującej do reszty wyposażenia, można cieszyć się dodatkową dekoracją pomieszczenia. Zestaw w którego skład wchodzą zapachowy odświeżacz patyczki oraz flakon jest aktualnie najmodniejszym elementem wystroju wnętrz, ponieważ łączy w sobie oryginalny design, a zarazem dba o piękny aromat w domu.

Jak działają patyczki zapachowe?

Dyfuzor zapachowy z patyczkami działa na zasadzie dyfuzji. Aby aromat mógł otulać wnętrze, do buteleczki z olejkiem zapachowym, należy włożyć patyczki wykonane zazwyczaj z rattanu. Wewnątrz, mają one gąbczastą strukturę oraz kanaliki, które wchłaniają oraz przenoszą substancję zapachową w górę. Następnie woń rozchodzi się po pomieszczeniu, poprzez zjawisko parowania. Zbyt gęste olejki, nie wchłoną się odpowiednio w patyczek, dlatego też, ważne jest, aby używać jedynie tego zamieszczonego w zestawie, bądź zalecanego przez producenta. Należy pamiętać, że wybierając zapachy do domu patyczki, które zostaną użyte, muszą być tymi zawartymi w zestawie, w innym przypadku, aromat może nie zostać rozprzestrzeniony w zadowalający sposób. Kupując odświeżacz powietrza patyczki zawsze zamieszczone będą w zestawie.

Dyfuzory zapachowe - jak ich używać?

Dyfuzor z patyczkami jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy jedynie umieścić patyczki zapachowe we flakonie i cieszyć się cudownym zapachem. Warto podkreślić, że ilość użytych patyczków ma wpływ na intensywność aromatu. Im więcej włoży się ich do buteleczki, tym woń będzie wyraźniejsza. Zaleca się również, aby pachnące patyczki obracać na drugą stronę raz na tydzień, aby ponownie zwiększyć wyrazistość bukietu. Najlepiej, aby dyfuzor do aromaterapii, zlokalizowany był w miejscu w którym jest przewiew, wtedy woń rozejdzie się, otaczając całe pomieszczenie.

Pałeczki zapachowe perfumami dla domu

Zapachowe patyczki zapewnią piękny zapach dla każdego wnętrza, umilą odpoczynek w salonie, czy zniwelują nieprzyjemną woń w kuchni.

Odpowiedź na pytanie, gdzie kupić zapach z patyczkami jest prosta. Nasz sklep internetowy to najlepsze miejsce, ponieważ ma w ofercie szeroki wybór dyfuzorów, dzięki czemu, każdy będzie mógł wybrać odpowiedni do swoich potrzeb model oraz aromat. Atrakcyjna cena to kolejny atut zakupów przez internet, a niejedna promocja zachęcić może do wyposażenia się w odświeżacze, zapewniające nieziemski aromat oraz uzupełniające wystrój każdego pomieszczenia w domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl