Wysyłka w 24h · Darmowa dostawa od 199zł

Prezent dla cioci

Cena
  • od
    do

Ciocia często zajmuje ważne miejsce w życiu rodziny. Wysłucha, doradzi, pomoże w kryzysowej sytuacji. Relacje z ciocią bywają czasem bardzo bliskie, ale bywa i tak, że spotyka się ją jedynie na uroczystościach rodzinnych w czasie świąt, urodzin, czy imienin. Każda z wymienionych okoliczności jest też okazją, by wybrać prezent dla cioci, co nie zawsze jest łatwe.


Taktowny prezent dla cioci na urodziny

Prezent dla cioci na urodziny powinien być dobierany do jej gustu i osobowości. Nie musi być drogi, ale powinien być na tyle taktowny, by nie podkreślać jej wieku. Jeśli ciocia to osoba szczególnie bliska i dobrze zna się jej potrzeby i pasje, wybór prezentu nie powinien być trudny. Sytuacja się komplikuje w przypadku, gdy ciocia to osoba, którą rzadko się widuje, jedynie przy szczególnych okazjach, a prezent kupić wypada. Najlepiej wtedy wybrać coś uniwersalnego, co spodoba się każdej kobiecie. W tym przypadku wazon porcelanowy z motywem kwiatowym może stanowić najbardziej odpowiedni prezent na urodziny dla cioci.

Pomysłowy prezent na imieniny dla cioci

Imieniny są doskonałą okazją do podarowania cioci czegoś wyjątkowego, co przy odrobinie własnej inwencji i kreatywności upominek spersonalizuje. Przykładowy prezent dla cioci na imieniny, który spełnia te kryteria to drewniana szkatułka na biżuterię, którą samemu można za pomocą różnych technik ozdobić imieniem cioci. Otrzymując taki prezent, ciocia poczuje się kimś wyjątkowym i z pewnością doceni fakt przygotowania takiego upominku specjalnie dla niej. Jeżeli ciocia swoje imieniny obchodzi zimą, ale wiadomo powszechnie, że kocha lato i jego zapachy, aromatyczna świeczka o woni różanego ogrodu lub tropikalnej plaży będzie stanowić najlepszy prezent na imieniny dla cioci. Zamiast jednej świecy można wybrać komplet wosków zapachowych i stosowny do nich kominek.

Wyjątkowy prezent dla cioci na święta

Każda osoba obdarowana w święta powinna poczuć ich magię. Sprzyjają temu wyjątkowe świąteczne prezenty, które wprowadzają do serca ciepło i poczucie więzi z rodziną. Warto się tą regułą kierować wybierając prezent dla cioci na święta. Nic tak nie podnosi magicznego nastroju świąt, jak światło świec. Kominek zapachowy do aromaterapii może być tym wnoszącym ciepło elementem, dzięki któremu przez całe święta, nawet w zaciszu własnych czterech ścian, ten magiczny nastrój cioci nie opuści. Można wybrać kominek ze świątecznymi symbolami aniołków, czy gwiazdek. Duża multirama na zdjęcia to również fantastyczny prezent na święta dla cioci ceniącej związki rodzinne. Można ją wypełnić świeżo zrobionymi podczas świątecznego spotkania zdjęciami.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie wszystkie przedstawione powyżej propozycje. Można je dobrać do gustu osoby, która ma być obdarowana. Oferta jest bardzo zróżnicowana i zawiera produkty najwyższej jakości w zróżnicowanym przedziale cenowym, dostosowanym do portfela przeciętnego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z nią i wybrania prezentu dla cioci, który sprawi jej radość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl