Wysyłka w 24h · Darmowa dostawa od 199zł

Osłonki ceramiczne

Cena
  • od
    do

Osłonka ceramiczna na doniczkę to jeden z najlepszych patentów nie tylko na spójną aranżację wnętrza, ale przede wszystkim na zapewnienie roślinie optymalnych warunków. Dodatkową zaletą jest to, że chroni meble przed wyciekiem wody oraz kryje niedoskonałości starej doniczki. Osłonki ceramiczne są cenione nie tylko ze względu na piękny wygląd, ale też inne cechy, które dają im przewagę nad osłonkami wykonanymi z innych materiałów, takich jak plastik czy metal.


Osłonka ceramiczna jako uzupełnienie doniczki

Osłonki ceramiczne w ofercie Galerii DECOR

Osłonka ceramiczna jest na tyle ciężka i stabilna, że może pełnić nawet rolę doniczki. Jeśli jednak chce się ją wykorzystać do bezpośredniego sadzenia kwiatów, trzeba delikatnie wywiercić dziurkę w jej dnie po to, żeby woda mogła mieć odpływ. W przypadku posadzenia w niej roślin, które nie wymagają dużej ilości wody, wystarczy wykonać niewielki drenaż z kamyczków i dopiero na niego nanieść ziemię. Da to gwarancję, że w przypadku zbyt dużego podlania, woda spłynie pod ziemię, a korzenie roślin nie będą gniły. Najlepiej nadają się do tego wysokie osłonki ceramiczne, w których będzie wystarczająco dużo miejsca na dnie na wykonanie takiego drenażu. Jeśli będzie zbyt płytka, korzenie mogą mieć za mało miejsca na swobodny rozrost. Pięknie będzie się też prezentować podłużna ceramiczna osłonka na doniczkę, w której posadzone zostaną drobne kwiatki, czy zioła, które nie mają dużych korzeni.

Co jeszcze sprawia, że osłonki na doniczki ceramiczne są na topie?

Osłonka ceramiczna od Galeria DECOR

Osłonki na doniczki ceramiczne nie przez przypadek są najpopularniejsze. Ich niezwykłe wartości dekoracyjne doceniają ludzie, którzy nie lubią wokół siebie chaosu i tego, żeby każda doniczka wyglądała inaczej. Jeśli w domu jest więcej roślin, ceramiczne osłonki na doniczki powinny być kupowane w tym samym stylu. Mogą się jedynie różnić rozmiarem, a czasem nawet kolorem, co w niektórych stylizacjach może być nawet wskazane. Ceramika posiada jeszcze inne walory, dzięki którym osłonki na doniczki ceramiczne są chętnie wybierane. Jednym z nich jest odpowiedni ciężar gwarantujący stabilność i małe ryzyko przewrócenia kwiatu przy potrąceniu czy w wyniku przeciągu. Są też stabilnie termicznie, co oznacza, ze nie przegrzewają rośliny, ale wystarczająco chronią przed zimnem, co dla samych kwiatów jest bardzo korzystne. Osłonki ceramiczne na doniczki bez względu na kształt czy kolor, wyglądają zawsze na solidnie wykonane i takie są, w przeciwieństwie do tych z lekkiego plastiku. To wszystko sprawia, że są chętnie kupowane nie tylko do mieszkań, ale też biur, urzędów, czy innych miejsc, gdzie ozdobę stanowią kwiaty doniczkowe. 

Jak kupować ceramiczne osłonki na doniczki?

Polecane osłonki na doniczki ceramiczne

Osłonka na doniczkę ceramiczna, szczególnie kupowana w większych ilościach, może sporo ważyć. Jeśli więc zastanawiają się państwo gdzie kupić taki produkt w ilości odpowiadającej liczbie kwiatów doniczkowych w domu, warto zapoznać się z ofertą w internecie. Na zakup nie trzeba decydować się od razu, lecz można dokonać spokojnego wyboru bez wychodzenia z domu. Doniczki osłonki ceramiczne są prezentowane na zdjęciach łącznie z podanym rozmiarem, co pozwoli na ocenę, który model będzie najodpowiedniejszy. Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie osłonki w różnych rozmiarach, kolorach i stylach, dzięki czemu bez problemu wybiorą państwo takie, które wpiszą się najlepiej w wasze wnętrza i będą pasowały do doniczek i kwiatów. Mniejsze modele świetnie będą wyglądały w kuchni z ziołami, czy w łazience ze sztucznymi roślinami. Cena zależy między innymi od wielkości i jest konkurencyjna w stosunku do innych sklepów. Nasze osłonki ozdobią nie tylko wnętrza, ale także balkony i tarasy. Mogą być nawet dobrym pomysłem na prezent dla osoby, która docenia piękno takich rzeczy, ale zwykle ma inne pilniejsze wydatki. Nasz asortyment regularnie uzupełniamy. Jeśli więc w chwili obecnej nie byłoby wymarzonego przez państwa modelu czy rozmiaru, proszę do nas zaglądać. Zamówienia realizujemy szybko i starannie pakujemy do wysyłki. Dbamy o klienta w taki sposób, żeby chętnie do nas wracał po kolejne zakupy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl